Načítání obsahu...

Kariéra

Toom interier s.r.o.

Proč pracovat u nás?

Nabídka volných pracovních míst

Podlahář - montážník

Plat od 16 000 - 30 000 Kč

  • HPP, motivační ohodnocení, zaškolení, firemní benefity, odborný růst, příspěvek na stravování, mobilní telefon, práci v příjemném kolektivu

Přípravné práce pro pokládku podlahových krytin (broušení podkladu, stěrkování) pokládka podlahových krytin (PVC, vinylové dílce, laminátové podlahy, dřevěné podlahy), komunikace s klienty na zakázce, přádání díla po ukončení prací .

Požadujeme : Vyučení v oboru truhlář, stolař je výhodou, praxe není podmínkou, ŘP skupiny B, manuální zručnost, slušné vystupování, samostatnost , spolehlivost a zodpovědnost,  schopnost učit se a vzdělávat, časová flexibilita

Obchodník - pracovník skladu

Plat od Kč

  • Práce v příjemném kolektivu
  • Motivační bonusy s ohledem na splněné obchodní výsledky
  • Firemní benefity
  • Zaškolení

Co vás čeká

Příjmeme na HPP zaměstnance na pozici obchodník-pracovník skladu podlahovin a doplňků

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků na prodejně a prodej nabízeného sortimentu

  • příjem a výdej zboží

  • objednávání zboží u dodavatelů

  • komunikace se zákazníky, poradenství, prodej

  • zpracování cenových nabídek

  • práce ve skladovém a účetním systému Abra G3

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nejlépe stavebního nebo technického zaměření

  • ŘP sk.B

  • znalost práce na PC

  • komunikační dovednosti, flexibilita

  • ochota se vzdělávat

  • praxe ve stavebnictví nebo obchodě, skladu výhodou

  • pečlivost

Nabízíme:

  • práce v příjemném kolektivu

  • motivační bonusy s ohledem na splněné obchodní výsledky

  • firemní benefity

  • zaškolení

Informace o pozici:

Místo pracoviště : Dluhonská 1482/ 93 Přerov  750 02

Typ Pracovního poměru : Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání : Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Požadované jazyky: český, aktivně angličtina nebo němčina výhodou

Zaměstnavatel : Tom interier s.r.o , 750 02 Přerov , Dluhonská 1482/93 Česká republika

Kontaktní osoba : Tvrdý Tomáš , Tel 777 22 55 95